AnasayfaBlogHizmetlerimizDeğerli Eşya Taşıma

Değerli Eşya Taşıma

Çelik kasa ve piyanolar oldukça maliyetli ve ağır oldukları için taşıma sırasında oldukça fazla özen gerektiren bir nakliyat hizmetidir. Mümkün olduğu kadar en az hasar ile değil sıfır hata ile nakliye işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu şekilde sorunsuz bir taşıma ancak kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlama ile mümkündür. Hediye olan çelik kasa ve piyanolar için de depolama hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte istedğiniz adrese teslim edilmektedir. Dilerseniz depolama sayfamızdan depolama ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Bütün nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi profesyonel nakliye hizmeti çelik kasa taşıma da ve piyano taşımada da gösterilmelidir. Özellikle piyanolar maddi değerlerinin yanında bir çok kişi için manevi olarak da oldukça kıymetli olarak görülmektedir. Bu nedenle piyano taşıma hizmetinde sizi üzmemek için ayrı bir özen göstermekteyiz. Piyano taşıma işlemi anında kırılma ihtimali olan tüm kısımları özenle sökülüp balonlu ambalaj malzemelerimiz ile paketlenmektedir. Özayan nakliyat firması olarak oldukça ince düşünülüp tasarlanan bu müzik aletinin nakliyat hizmeti konusunda oldukça özenli çalışmaktayız.
Ayrıca piyano taşımacılığı için daha küçük ve süspansiyonu oldukça iyi olan araçlar kullanmaktayız. Bunun nedeni ise taşıma esnasında sarsıntıları en aza indirgemektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Whats'App