AnasayfaBlogHizmetlerimizEvden eve Nakliyat

Evden eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye

Evden eve taşımacılık işi uzmanlık isteyen bir iştir. ÖZAYAN NAKLİYAT bu işi uzman dinamik kadrosu ile 16 yıldır yapmaktadır. Evden eve nakliyat işinde asıl olan bu işi kimin nasıl yaptığıdır. Evden eve taşımacılıkta eşyaları taşımadan önce taşınacak eşyaların bir dökümanı çıkartılır. Eşyaların ebadı ve çeşidine göre ambalaj malzemeleri seçilir ve bu ambalajlama işi uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılır. Ekspertizlerimiz evinizi ve eşyalarınızı bir marangoz, mobilyacı ve tesisatçı ile birlikte analiz eder ve raporlandırır. Bu raporun ardından ekspertizimiz eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için eşyalarınızı ambalajlar. Bu malzemeler en kısa sürede en güvenilir ve garantili bir şekilde adresinizden alınıp adresinize garantili ve asansörlü bir şekilde teslim edilir.
Ev taşımanın zor ve özen gerektiren bir iş olduğu şüphesiz gerçektir. ÖZAYAN NAKLİYAT, bunun farkında olarak siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.
ÖZAYAN NAKLİYAT olarak, evden eve nakliyat kriterlerini tamamen karşılamış olan sayılı firmalardan olmanın kıvancını duymaktayız. Evden eve nakliye hizmetinin önemini ve bu öneme bizim eklediğimiz önemi taşınırken hemen farkedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Whats'App