AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

“ÖZAYAN NAKLİYAT, eşya taşıma, ambalajlama, depolama, ofıs taşıma, depo taşıma, askılı tekstil taşıma ve parsiyel taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız, uzman kadrosu ve araç filosu ile yaptığı taşıma işlerindeki referansları sayesinde taşıma firmaları arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Taşınma işlerinizde kaliteyi Özayan Nakliyat ile yakalayın. Firmamız değişmeyen hizmet ve kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi hedef edinmektedir. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ÖZAYAN NAKLİYAT yurdun her yerine aynı kalitede hizmet vermektedir.

Ambalajı yapılacak eşyaların özelliklerine göre farklı boy ve ebatlardaki ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalar için yüksek mukavemetli silindir variller ve kurulacak ambalaj için yağlı kağıtlar kullanılmaktadırş Yataklar için özel yapılmış kılıf ve elbiseler için askılı koliler kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilyalar için özel tedarik edilmiş balonlu naylonlar kullanılmaktadır.

Firmamız özel istek doğrultusunda ev eşyası taşımacılığında bayan elemanlarla da hizmet sağlamaktadır.”

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Whats'App