AnasayfaBlogHizmetlerimizŞehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir.
ÖZAYAN NAKLİYAT bu durum için müşterilerini düşünerek sigorta şirketi güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekletirir. Şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz.

Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. ÖZAYAN NAKLİYAT bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.
Eşyalarınızın tümü ÖZAYAN NAKLİYAT ve sigorta şirketi güvencesi altındadır. ÖZAYAN NAKLİYAT geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak bize ulaşabilirsiniz.
Şehirler arası nakliyat işinde lider olan firmamız eşyalarınızın ve malzemelerinizin, en kısa sürede en güvenli şekilde şehirler arası taşımacılığınını yapmaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın veya malzemelerinizin muhafazası en güvenli şekilde yapılmaktadır. Muhafazası yaplan eşyalarınız aracımıza güvenli bir şekilde taşınmakta ve çelik kasalı aracımıza ip yardımı ile olası bir sarsılmada bir kaza durumunda zarar görmesin diye muhafaza edilmektedir. Şehiler arası nakliye edilecek malzemeleriniz eşyalarınız öncelikli olarak sigortalanmaktadır. Sigorta sizin menfaatiniz için şarttır bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Yol Tarifi
Whats'App